MB Kaip Kam (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Patvirtiname, kad duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir organizacinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų tvarkomi tik tiksliai apibrėžtais tikslais, būtų apsaugomi nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, neleistinos prieigos, naudojimo ir pakeitimų.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

Kokie duomenys renkami ir tvarkomi?

Priklausomai nuo naudojimo paskirties ir tik esant būtinybei mes renkame šiuos lankytojų ir klientų asmens duomenis: jūsų vardą, pavardę, siuntimo adresą, telefono numerį, paštą,
ip adresą, jūsų elgsenos modelių statistinius duomenis, informaciją apie elektroninės svetainės apsilankymus, analitinė puslapių lankytojų srautų informacija.

Kam naudojame renkamus asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad palengvintume jūsų apsipirkimą ir pateiktume kaip įmanoma aktualesnius pasiūlymus. Duomenys kuriuos analizuojame yra nuasmeninti, jų negalime susieti su konkrečiu asmeniu. Nenuasmeninti duomenys yra naudojami tik tais atvejais kai siekiama prekių grąžinimo, prekių pristatymo, mokėjimų atvejams spręsti. 

Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus: jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui; teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti; teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Kas yra slapukai?

Slapukai tai nekenksmingos smulkios tekstinės rinkmenos, kurios yra laikinai įrašomos į tinklalapio lankytojų elektroninius įrenginius tam, kad optimizuoti lankytojo patirtį elektroninėje svetainėje. Pavyzdžiui slapukai, kurie išsaugo į krepšelį sudėtų prekių sąrašą, kuris automatiškai atnaujinamas kai lankytojas dar kartą prisijungia prie svetainės.

Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės  slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika, tačiau jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės keliais paspaudimais.